W ofercie Coniveo, znanej firmy z branży wykładzin obiektowych, znaleźć można teraz także wykładziny kauczukowe Nora. Nowe produkty cenionej, niemieckiej marki uzupełnią portfolio pokryć podłogowych przeznaczonych do obiektów o dużym natężeniu ruchu.

Wykładziny Nora wykonane są z naturalnego kauczuku, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe na ścieranie, wgniecenia i zabrudzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że są one również antypoślizgowe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Coniveo oferuje dwie linie produktów marki Nora: norament i noraplan. Pierwsza z nich, to produkty dostępne w formie kwadratowych płytek o różnorodnej powierzchni (młotkowanej, strukturze reliefowej i strukturze typu carving). Z kolei linię noraplan tworzą wykładziny kauczukowe w rolkach. Produkty są dostępne w ponad 300 wersjach kolorystycznych, co umożliwia nieskończone możliwości aranżacji podłoża.

Ponieważ układanie wykładzin kauczukowych jest bardziej wymagające niż tych elastycznych z PCW czy linoleum, firma wraz z producentem matki Nora, przygotowała szkolenie dla instalatorów, które odbędzie się w maju.

Podczas szkolenia dla instalatorów firm partnerskich prowadzonego przez specjalistę z działu technicznego Nora systems, zostanie zaprezentowane prawidłowe układanie wykładziny, stopni schodowych i cokołów. Gospodarzem szkolenia jest firma Coniveo, która udostępnia swój magazyn specjalnie na to wydarzenie, adresowane do instalatorów i dystrybutorów wykładzin obiektowych z wielu regionów Polski. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną również możliwości zastosowania materiałów budowlanych marki Uzin, przeznaczonych do układania wykładzin kauczukowych Nora.

Data dodania: 08.04.2014