Stwórz projekt łazienki z wykorzystaniem płytek ceramicznych znajdujących się w ofercie Grupy Paradyż przy użyciu programu Cad Decor i zgarnij cenne nagrody!

Konkurs rozpoczął się 15 września 2010 i potrwa do 15 marca 2011 roku. Został podzielony na pięć miesięcznych edycji:

Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu wnętrza pomieszczenia mieszkalnego z wykorzystaniem płytek ceramicznych Grupy Paradyż z kolekcji o formacie 30 x 60 cm lub 59,5 x 29,5 cm. Projekt musi zostać wykonany w wersji elektronicznej za pomocą programu Cad Decor Paradyż. Praca konkursowa powinna składać się z trzech ujęć w formacie JPG wykonanych wspomnianym programem. Pojedyncze zdjęcie nie może przekraczać wielkości 2MB.

Wszystkie zgłoszone na konkurs prace zostaną wystawione w galerii na stronie internetowej konkursu, gdzie będą mogli na nie głosować internauci. W każdej edycji przedstawiciele Grupy Paradyż wyłonią trzy prace, którym przyznają pierwsze, drugie lub trzecie miejsce w danej odsłonie konkursu. Po zakończeniu wszystkich edycji jury spośród nagrodzonych prac wskaże autora, który zdobędzie nagrodę główną.

Nagrodą główną jest komputer Lenovo IdeaPad LED Y550P (59-036405). Za zajęcie pierwsze miejsca w poszczególnej edycji zwycięzca otrzyma 1000 złotych netto, drugiego – 600 złotych, a trzeciego 400 złotych.

Projekt, który zdobędzie największą liczbę głosów internautów otrzyma od Grupy Paradyż zestaw gadżetów firmowych.

Wyniki poszczególnych etapów będą ogłaszane 20 dnia każdego miesiąca.

Szczegóły możesz przeczytać na: www.caddecorparadyz.pl

Data dodania: 21.09.2010