Oryginalne grafiki, abstrakcyjne obrazy, zdjęcia, rysunki dzieci – takie elementy umieszczali w swoich projektach uczestnicy konkursu „Twój Projekt” organizowanego przez Meble Vox. Jury oceniało ponad 1500 prac.

Kapituła konkursu przyznała nagrody główne w trzech kategoriach oraz trzy wyróżnienia dla projektów, które otrzymały najwięcej głosów internautów.

Zadaniem uczestników było zaprojektowaniem własnego, indywidualnego nadruku na meble i naniesienie go na nowe kolekcje Vox przy pomocy aplikacji dostępnej na stronie internetowej.

W kategorii „Sypialnia Ovo” zwyciężył projekt Patryka Przewoźnego, w kategorii „Pokój młodzieżowy Ovo” praca Katarzyny Sadowskiej, a w kategorii „Pokój Magnolia” – Anny Marii Krajewskiej.

Zwycięzcy otrzymali bony o wartości 1500 złotych każdy do realizacji w sklepie internetowym, a autorzy prac docenionych przez internautów (Mirosław Czubak, Damian Kreczmer i Magdalena Marszałek) zostali nagrodzeni bonami o wartości 500 złotych.

Nadesłane projekty pokazują jak nadruki na meblach mogą zmieniać wygląd pokoju i podkreślać indywidualny charakter wnętrza.

Data dodania: 28.04.2011