Doskonałość niejedno ma imię, a łacińska sentencja głosi, że gusty nie podlegają dyskusji. Każdy urządzając mieszkanie kieruje się swoim niepowtarzalnym stylem – dlatego w salonach firmowych marki Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe można znaleźć szeroki wybór podłóg drewnianych i elementów uzupełniających, które pozwolą stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do oczekiwań mieszkańców.

Świat podłóg naturalnie doskonałych

Dom zaczyna się od podłogi, dlatego tak istotne jest dopasowanie jej do charakteru i przyzwyczajeń mieszkańców. Niektórzy cenią sobie gładkie powierzchnie płytek, inni lubią kamienne posadzki, a znakomita większość kojarzy ciepło domowego ogniska z drewnianą podłogą. Firma Kopp wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów posiada szeroką i rozbudowaną ofertę podłóg litych i wielowarstwowych z krajowych oraz egzotycznych gatunków drewna, w tym podłogi bambusowe. Dla tych, którzy lubią designerskie nowinki i rozwiązania łatwiejsze w eksploatacji, niczym nie ustępujące dekoracyjnością naturalnym materiałom, warte polecenia są nowoczesne podłogi winylowe marki Floover, których firma jest jedynym dystrybutorem w Polsce. Kluczem do wieloletniego, bezproblemowego użytkowania podłogi, poza jakością użytych materiałów, jest również jej poprawny montaż. Firma Kopp dbając o komfort klientów, przy każdym zamówieniu oferuje profesjonalne usługi montażowe i parkieciarskie, wykonane przez zespół doświadczonych i zweryfikowanych fachowców.

Urządzeni od podstaw

Ci, którzy cenią sobie naturalne materiały i chcą stworzyć spójną i idealnie zharmonizowaną aranżację, na pewno docenią możliwość wykonania różnych elementów z tych samych materiałów. Dębowa podłoga płynnie przechodząca w dębowe schody, czy fornir drzwi współgrający z odcieniem desek to bardzo ciekawe rozwiązanie. Dobrze dobrane materiały wykończeniowe to podstawa do późniejszych stylizacji.

Systemy tarasowe, elewacje i schody z drewna pozwalają na spójne i konsekwentne zastosowanie drewna również w innych elementach architektonicznych, dlatego bogaty i różnorodny wybór podłóg w ofercie marki Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe uzupełniają: deski tarasowe drewniane z drewna egzotycznego i rodzimego oraz systemy kompozytowe, deski elewacyjne, panele ścienne, schody i balustrady. W sprzedaży znajdują się również wysokiej jakości drzwi.

Spójna aranżacja

Firma Kopp oferuje wykonanie każdego rodzaj schodów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych z drewna w kolorze identycznym, jak deski podłogowe. Podłogi i schody – uzupełnione o drzwi w dopasowanym kolorystycznie fornirze stanowią idealne i spójne wykończenie domu bądź mieszkania.

Ciekawsza strona drewna

Zaplecze produkcyjne firmy Kopp umożliwia barwienie i obróbkę desek zgodnie z nawet najbardziej nietypowymi oczekiwaniami klientów. Na specjalne zamówienie firma jest w stanie wykonać każdy rodzaj podłogi drewnianej, w dowolnym kolorze i wykończeniu powierzchni – deska bielona, postarzana, dwukolorowa? Drewno to bardzo chłonny i elastyczny materiał, pozwalający dopasować się do wnętrza, potrzeb i gustów mieszkańców.

Kopp Akacja Gold Whisky

Niezależnie od naszych upodobań – lite czy wielowarstwowe, naturalne czy barwione, w wosku czy lakierze – marka Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe pozwoli się nam zadomowić w drewnie. Naturalnie i nie tylko od podłogi.

Data dodania: 05.06.2013