Jesteś miłośnikiem klasyki i ponadczasowego stylu, czy też entuzjastą nowoczesnych trendów i wnętrz? Niezależnie od twoich preferencji, nowe podłogi winylowe od Quick-Stepa wpasują się w oczekiwania rynku wnętrzarskiej. Ten rodzaj podłóg coraz wierniej odwzorowuje naturę.

Ponadczasowy styl jodełek

Nowa kolekcja winylowych jodełek Quick-Stepa Ciro to sześć uniwersalnych odcieni drewna, które będą pasowały do bardzo różnej stylistyki wnętrz. Od jasnych bielonych desek, przez ciepłe beże, aż po głębokie, karmelowe odcienie. Panele Ciro zachwycają autentycznością wzoru, ale to nie wszystko. Innowacyjna jest też ich konstrukcja i nowy system zamków.

 

CIRO Quick-Step

Quick-Step Ciro Dąb polarny AVBU40361

Unizip – i montaż jodełki staje się prostszy

Jodełki powróciły w wielkim stylu – i to nie tylko na salony, ale i do całych mieszkań. Ich popularność wzrosła wraz z pojawieniem się na rynku nowych rodzajów podłóg – m.in. paneli winylowych. Do procentów oferujących winyle w tym formacie dołączył teraz Quick-Step. I to w niebylejakim stylu – z właściwą sobie innowacyjnością.

Dotychczas montaż jodełek w wersji na klik (bez klejenia do podłoża) wiązał się z zakupem oddzielnych desek – typu „A” i „B” (prawe i lewe). To wpływało często na większy odpad montażowy, a także sprawiało  trudność w samym montażu.

Nowa kolekcja Ciro i jej innowacyjny system zatrzaskowy Unizip rozwiązują te problemy. Panele wykonane w tej technologii łączą się ze sobą po obu stronach, eliminując konieczność używania dwóch rodzajów desek. To sprawia, że montaż jest znacznie łatwiejszy i szybszy, a ilość odpadów jest minimalna.

 

Quick-Step CIRO

Quick-Step Ciro Dąb karmelowy botaniczny AVHBU40364

Co najważniejsze: odporne!

Linia Alpha Vinyl łączy wyjątkowo wytrzymały rdzeń z powierzchnią ochronną, która skutecznie zapobiega plamom, rysom i uszkodzeniom spowodowanym uderzeniami. Nowe produkty nie tylko zapewniają łatwość montażu, ale także trwałość i funkcjonalność, spełniając oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i wygody.

 

Quick-Step CIRO

Quick-Step Ciro Dąb wędzony botaniczny AVHBU40363

Data dodania: 21.09.2023