Rusza kolejne szkolenie organizowane przez Akademię Sztuki Posadzkarskiej. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności z zakresu przygotowywania podłoża i klejenia wykładzin.


Dzień 1: Ocena i przygotowanie podłoża

W programie na pierwszy dzień przewidziano naukę z zakresu podłoża: zasady oceny podłoża (normy, instrukcje, wytyczne producentów), metody oceny podłoża (CM, V1D4, pull-off, pressomess i inne) i sposoby oceny podstawowych parametrów podłoża (wilgotność, temperatura, równość, twardość).

Uczestnicy zdobędą fundamentalną wiedzę z zakresu jastrychów, szpachlowania czy wylewania mas. Poznają też podstawowe zasady panujące na budowie i od tego czasu będą potrafili ocenić panujące na niej warunki i wskazać ich wpływ na pracę.

Trenerzy ASP podzielą się także swoją wiedzą na temat obróbki mechanicznej, maszyn i materiałów eksploatacyjnych, a także sposobów i preparatów służących do odcinania wilgotności. Przekażą również jak postępować z dylatacjami.

Dzień 2: Techniki klejenia wykładzin

Drugi dzień w całości poświęcony będzie wykładzinie – począwszy od zapoznania się z jej rodzajami, aż do metod czyszczenia. Ponadto program zawiera m.in.: dobór klejów i uzębienia oraz sposoby klejenia, systemy łączenia wykładzin, innowacyjne technologie instalacji wykładzin, zalecenia dotyczące wykładzin przewodzących i wykładzin PCV układanych na surowym betonie.

Termin: 06.03.2019 do 07.03.2019
Miejsce: Legnica, ul. Jaworzyńska 287
Czas trwania: Dzień I 10.00 – 17.30
Dzień II 9.00 – 15.00
Więcej informacji i dane kontaktowe: http://uzin.pl/akademiasztukiposadzkarskiej

[KK]

Data dodania: 07.02.2019

06.03.2019 / Legnica

Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica
http://uzin.pl/akademiasztukiposadzkarskiej