Chcesz sprawdzić się we wbijaniu gwoździ na czas czy bardziej zależy Ci na wypróbowaniu najnowocześniejszego sprzętu budowlanego? Niezależnie od preferencji, organizatorzy targów BUDMA 2019 zadbali o to, abyś nie znalazł czasu na nudę.


Program przyszłorocznych targów BUDMA 2019 obfituje w różnorodne wydarzenia, w których z pewnością wezmą udział fachowcy z całego kraju. Będą oni uczestniczyć nie tylko w spotkaniach z największymi specjalistami branży – atrakcji jak co roku zaplanowano zdecydowanie więcej.

Uczestnicy mogą liczyć na rywalizację, a przy okazji na dobrą zabawę, bo BUDMA po raz kolejny organizuje zawody dla dekarzy, cieśli i blacharzy. Fachowcy będą mieli szansę sprawdzić się m.in. w zadaniach zręcznościowych czy quizach, a także w rozrywkach na czas, tj. układaniu elementów dachowych czy wbijaniu gwoździ. Spróbują także pobić rekord Polski w montażu okna dachowego. Na zwycięzcę czekają nagrody i… tytuł Turbo Dekarza.

W tym roku nie może zabraknąć również MONTERIADY, która zyskała już sporą rzeszę fanów. Będzie to okazja do obejrzenia, jak wygląda prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej. Specjaliści zademonstrują najnowsze techniki montażowe oraz nowoczesne narzędzia, a także udzielą branżowych porad.

 

BUDMA 2018

Podczas targów odbędą się również Mistrzostwa Europy Parkieciarzy – klasa OPEN, na których najlepsi fachowcy z kraju i z zagranicy zaprezentują sztukę parkieciarską. Na specjalistów czekają też oczywiście strefy pokazowo-warsztatowe, a w nich innowacyjne narzędzia, sprzęty budowlane i materiały. Dzięki Klubowi Premier BUDMA, uczestnicy mogą spodziewać się nawet kilkuset nowości rynkowych, a wśród nich nawet absolutnych targowych premier.

Organizatorzy z myślą o osobach, którzy mają zamiar dojechać na targi spoza Poznania, przygotowali projekt Przystanek BUDMA. Dzięki niemu specjaliści związani z branżą budowlaną mogą liczyć nie tylko na dofinansowanie dojazdu do stolicy Wielkopolski, ale też bezpłatne wejściówki i możliwość wjazdu na terenie targowe. Warunkiem jest uzbieranie 8-osobowej grupy wraz z kierowcą. Dofinansowanie dotyczy przejazdu w jedną stronę.

Więcej informacji znajduje się na stronie budma.pl oraz na Facebooku – facebook.com/targiBUDMA

[KK]

Data dodania: 20.12.2018

12.02.2019 / Poznań

Głogowska 14, 60-734 Poznań
https://www.budma.pl/