Prawie 1000 wystawców, ponad 150 zgłoszonych nowości produktowych i 46 tysięcy gości w ciągu 4 dni – tak można podsumować targi BUDMA 2018, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury. Przedsiębiorcy budowlani mogli liczyć na nowe kontakty handlowe oraz dyskusje o szansach i zagrożeniach dla branży. Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja będzie równie ciekawa, zwłaszcza że znów nabierze mocno międzynarodowego charakteru. A ta rozpocznie się już 12 lutego w Poznaniu.


Organizatorzy zachęcają przedsiębiorców do udziału w targach BUDMA i zaprezentowaniu swoich innowacyjnych projektów rozwiązań budowlanych. Z pewnością jest o co walczyć – najlepszy pomysł uzyska jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, czyli Złoty Medal MTP. Zainteresowanie targami jest jednak tak duże, że wolnych przestrzeni w pawilonach może niedługo zabraknąć…

źródło: Budma 2018

Kupcy zapowiedzieli swój udział w targach już w połowie października, co świadczy o atrakcyjności tego wydarzenia. Z wystawcami chcą spotkać się przedstawiciele prawie 30 państw, m.in. z: Bułgarii, Czech, Francji, Gruzji, Irlandii, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Mongolii, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowenii, Tadżykistanu, Turcji, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na BUDMIE pojawią się również przedstawiciele czołowych redakcji europejskich magazynów budowlanych. Aktualności i lista uczestników znajdują się na stronie wydarzenia: budma.pl.

Nowości i oferty na światowym poziomie z pewnością zachęcają klientów do udziału w wydarzeniu. Zwłaszcza, że towarzyszą mu targi Windoor-tech, na których zaprezentowane zostaną maszyny i komponenty do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych.

[KK]

Data dodania: 15.11.2018

12.02.2019 / Poznań

Głogowska 14, 60-734 Poznań
https://www.budma.pl