Baltic Wood – producent podłóg z naturalnego drewna – po raz kolejny wyróżnił najlepszych dystrybutorów swoich produktów w Polsce, przyznając nagrodę Dealer Roku 2016. Prestiżowy tytuł otrzymały firmy: Glazurex, Invest-Biuro, Multiform, Quercus oraz VIP Parkiet.

Dealer Roku to forma podziękowania i uhonorowania całorocznej, systematycznej pracy włożonej przez partnerów marki w jej promocję i sprzedaż.

W konkursie wzięły udział salony partnerskie z całego kraju, których praca oceniana była przez cały 2016 rok. W klasyfikacji uwzględniano osiągane wyniki sprzedaży oraz takie czynniki jak dobór narzędzi i budowanie relacji opartych na doradztwie i elastyczności. Oprócz najwyższego poziomu obsługi, doceniono też prezentację produktów i działania wizerunkowe.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie, podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2018. Zaproszeni goście mieli okazję do wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji podczas meczu Polska-Rumunia.

[PAK]

 

Data dodania: 20.06.2017