Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Tym razem zbiórka odbędzie się na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Do tej szczytnej akcji dołączyli także producenci z branży wnętrzarskiej – sprawdź, jak możesz pomóc jednocześnie wyposażając swoje mieszkanie.

Wielkimi krokami zbliża się XIX już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja od wielu lat ma wsparcie czołowych polskich (i nie tylko) firm.

Wiele znanych przedsiębiorstw na internetowym serwisie aukcyjnym Allegro.pl umieszcza swoje produkty. Zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na konto Fundacji Jurka Owsiaka. Część producentów postanowiła w tym roku wystawić na aukcji także wyjątkowe, przygotowane z myślą o WOŚP, przedmioty.

Sklepy Komfort wyprodukowały z tej okazji i przekazały na charytatywne aukcje dwa unikalne, ręcznie tkane dywany ze znaną „serduszkową” grafiką. Dywany mają wymiary 2×2 metry i zostały wykonane w 100% z wełny.

Aukcja potrwa do środy 12-go stycznia. Warto zajrzeć również na specjalną, „orkiestrową” stronę aukcyjną sklepów Komfort, na której można znaleźć ponad 20 innych gadżetów.

Również Ceramika Paradyż zdecydowała się w tym roku wspomóc WOŚP. Na specjalnej aukcji firmy można wylicytować ceramiczne serduszka z limitowanej serii płytek okolicznościowych. Można tam także wziąć udział m.in. w licytacji usługi wykonania profesjonalnego projektu aranżacji łazienki czy usługi wyprodukowania indywidualnej płytki ceramicznej na podstawie zdjęcia lub autorskiego projektu. Aukcje producenta płytek potrwają do 14 stycznia.

Data dodania: 04.01.2011