Wystartowała druga edycja konkursu PROCAD „Dobry czas na tworzenie”. Stwórz ciekawy projekt w dowolnym programie Autodesk i powalcz o nagrody! W puli prawie 30 000 złotych!

Masz ciekawe pomysły? Twoje interesujące projekty zalegają w elektronicznych szufladach? Zaprezentuj je – czekają atrakcyjne nagrody!

Projekt wykonany w dowolnym programie Autodesk (AutoCAD i pokrewne) możesz zgłaszać w następujących kategoriach:

  • Budownictwo (architektura, konstrukcje, inżynieria lądowa itp.)
  • Mechanika (przemysł, wytwarzanie, prototypowanie itp.)
  • Media&Entertainment (wizualizacja, grafika 3D itp.)

Jak wziąć udział w konkursie?

1.       Wejdź na stronę www.procad.pl/konkurs

2.       Zapoznaj się z regulaminem konkursu

3.       Wybierz swoje najlepsze projekty (możesz przesłać kilka prac do jednej kategorii)

4.       Pobierz, wypełnij (dla każdego projektu osobno!) formularz zgłoszeniowy i wyślij go e-mailem na adres: konkurs@procad.pl

5.       Do formularza nie zapomnij dołączyć plików graficznych przedstawiających projekt (maksymalnie pięć)

Pliki graficzne (ilustracje przedstawiające Twój projekt) muszą mieć format JPG, GIF lub PNG, nie mogą przekraczać 2 MB (każdy) i nie mogą być mniejsze niż 800×600 pikseli.  UWAGA! Jedną z przesłanych grafik musi być zrzut z ekranu lub ilustracja pokazująca projekt w postaci wektorowej/konstrukcyjnej.

Co mogę wygrać?

Konkurs jest podzielone na dwa etapy – w pierwszym zostanie wybranych 30 prac (po dziesięć z każdej kategorii), które przejdą do drugiej fazy. Prace te wybiorą w głosowaniu internetowym użytkownicy sieci.

Za przejście do II etapu każdy z uczestników otrzyma nagrodę gwarantowaną – 1000 punktów PROCENT do wymiany na nagrody w sklepie www.procad.pl/procent

Nagrodę główną (5000 złotych) w każdej z trzech kategorii, otrzyma osoba, której projekt zostanie wybrany przez jury konkursowe w II etapie.

Jury, w składzie którego znajdzie się pracownik firmy HP, przyzna także nagrodę specjalną – ploter wielkoformatowy HP.

Projekty można przesyłać na podany adres do 15 grudnia. Głosowanie internautów odbędzie się w terminie 16.12.2010 – 16.01.2011. Wyniki konkursu poznamy do 21 stycznia 2011.

Data dodania: 17.11.2010