Marka VOX stworzyła kolekcje drzwi w estetyce „less is more”. To trzy proste modele ozdobione subtelnym akcentem na obrzeżach jednolitych skrzydeł.

Założeniem kolekcji SILGO i SUPRI było dopasowanie drzwi do wnętrz o zróżnicowanej stylistyce, a także do różnych potrzeb mieszkańców. Jak zapewnia producent, drzwi są odporne na wilgoć, wysokie temperatury i promieniowanie UV. Ze względu na wytrzymałość sprawdzą się nawet przy gromadce dzieci czy niesfornych pupilach.

Kolekcje różnią się od siebie pod względem estetyki. SILGO to pełne drzwi o jednolitej powierzchni, z metalicznym wykończeniem obrzeży. Wyróżnia ją zastosowana na krawędziach stal szczotkowana. Dostępna jest w sześciu różnych okleinach skrzydła – od ciepłego odcienia akacjowego do barwy palonego orzecha.

 

Kolekcja SILGO, źródło: VOX

Kolekcja SUPRI spodoba się miłośnikom mocnych akcentów, a to z uwagi na jej antracytowe wykończenie. Zostało ono zaprojektowane tak, aby dobrze komponowało się z każdą z czterech dostępnych oklein.

 

Kolekcja SUPRI, źródło: VOX

Trzecią kolekcją drzwi VOX z oryginalnymi obrzeżami jest MODUS – matowobiałe drzwi z obrzeżem przypominającym sklejkę. To propozycja stworzona dla zwolenników naturalności i prostoty. Kolekcja dostępna jest w trzech rodzajach krawędzi: przylgowej PROSTA, przylgowej KARNIES oraz bezprzylgowej BP.

 

Kolekcja MODUS, źródło: VOX

[KK]

 

Data dodania: 05.08.2019