myfloor.pl wraz ze sponsorem nagród – firmą Steel-Design.pl – zachęcają do gimnastyki wyobraźni, pomimo panujących tego lata upałów. Kreatywne umysły namawiamy na stworzenie oryginalnego projektu wieszaka. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu wieszaka w dowolnej formie. Może to być opis (tekst), rysunek, model itp. Liczy się pomysł, bujna wyobraźnia i wykonanie. Aby wziąć udział w konkursie należy być także zarejestrowanym użytkownikiem myfloor.pl. Aby spełnić ten warunek wystarczy założyć bezpłatne konto w naszym serwisie – aby to zrobić kliknij TUTAJ.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone ufundowanymi przez sponsora konkursu – firmę Steel-Design.pl – designerskimi metalowymi wieszakami. Trzy wieszaki trafią do autorów najciekawszych projektów – najcenniejszy z nich otrzyma laureat I miejsca. Sponsor przewidział także nagrody pocieszenia dla 7 osób, którym nie uda się stanąć na podium (kupony rabatowe do sklepu internetowego).

Zdjęcia nagród możesz zobaczyć w galerii artykułu lub na naszym profilu w serwisie Facebook.

To nie koniec – jeśli propozycje uczestników konkursu okażą się wyjątkowo interesujące, Steel-Design.pl nie wyklucza realizacji wieszaka według wybranego projektu. Wieszak będzie promowany nazwiskiem lub pseudonimem autora. 

Na Wasze projekty czekamy do 31 sierpnia. Należy je przesłać na adres mailowy redakcja@myfloor.pl lub siedziby redakcji – Portal myfloor.pl, ul. Milczańska 18F/14,  61-131 Poznań. E-mail, jak i przesyłka pocztowa muszą zawierać dopisek “Konkurs” oraz nick (login) uczestnika konkursu, którym posługuje się w portalu myfloor.pl.

Jeden uczestnik może zgłosić tylko jeden projekt. Zgłoszenie projektu na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

W składzie jury oceniającego projekty znajdą się przedstawiciele redakcji myfloor.pl oraz firmy Steel-Design.pl. Projekty będą oceniane pod kątem oryginalności, jakości wykonania, zgodności z założeniami konkursu.

Konkurs został objęty patronatem medialnym przez Pomysł na dom, Pomysł na mieszkanie oraz Pytanie o mieszkanie.

Data dodania: 08.07.2013