Firma Meble VOX we współpracy z projektantką Martą Krupińską stworzyła nową kolekcję mebli modułowych – HiFi. Minimalizm, geometryzacja kształtów, zaskakujące formy to cechy charakterystyczne nowej kolekcji.

Motywem przewodnim przy projektowaniu mebli były ikony architektury z połowy XX wieku, proste kształty bez zdobień oraz układ brył oparty na pionowych i poziomych liniach.

Projektantka mebli, Marta Krupińska, stara się by projekty jej autorstwa były nietuzinkowe i dostosowane do wyobraźni użytkownika.

W skład kolekcji HiFi wchodzą komody, półki, szafy i regały, które można dowolnie łączyć. Bryły oparte są na formie prostopadłościanu, ale łączą w sobie kilka elementów poziomych lub pionowych, dzięki czemu zaciera się granica pomiędzy poszczególnymi meblami. Cały efekt podkreślają również kolory frontów: beż, taupe i ciemny brąz.

Meble wyposażono w dotykowy system otwierania, dzięki czemu fronty są idealnie gładkie i nie mają uchwytów. Meble wykonano z płyty laminowanej. Adresowane są do pokoi dziennych oraz biur.

Data dodania: 31.08.2011