Wineo prezentuje nową kolekcję podłóg. Na rynek trafiły wyjątkowo wąskie panele, w dwunastu dekorach.

Tegoroczna nowość w ofercie podłóg laminowanych marki Wineo – 500 small V4 charakteryzuje się dużą wytrzymałością, funkcjonalnością oraz ciekawym designem.

Panele z tej linii dostępne są w 12 dekorach, odwzorowujących rysunek i strukturę drewna. W kolekcji znalazły się odcienie jasne, średnie i ciemne, utrzymane w chłodnej i ciepłej tonacji. Naturalny wygląd paneli dodatkowo podkreśla czterostronna V-fuga, a wyjątkowy, wąski format uwydatni charakter każdej przestrzeni. Smukłe panele Wineo 500 small V4 o długości 1380 mm i szerokości jedynie 160 mm szczególnie efektownie będą się prezentowały w niewielkich i wąskich pomieszczeniach.

Wineo 500 small V4

Dzięki zastosowaniu płyty nośnej o podwyższonej odporności na chłonięcie wilgoci Aqua Protect oraz wysokiej klasy ścieralności AC4 i użyteczności 23/32, podłoga ta z powodzeniem sprawdzi się w kuchni oraz łazience. Panele laminowane Wineo 500 small V4 przeznaczone są również do układania na ogrzewaniu podłogowym. Jak zapewnia producent, dzięki wykorzystaniu systemu LocTec montaż paneli jest prosty i szybki.

[PAK]

Data dodania: 14.03.2016