Firma Ever Home zaprezentowała podczas styczniowych targów kilka swoich nowości. Do najciekawszych propozycji należą podłogi krzywoliniowe, czyli takie które nie mają regularnych krawędzi. Seria nosi nazwę Individual.

Kolekcja Individual to podłogi całkowicie zindywidualizowane, projektowane zgodnie z życzeniem klienta, który nie tylko decyduje o kształcie podłogi, ale również jej wykończeniu.

Podłogi krzywoliniowe Ever Home to pierwszy taki polski produkt na rynku. Proces ich produkcji zaczyna się od ustalenia oczekiwań klienta i dokładnego zwymiarowania pomieszczenia, w którym zostanie zamontowana podłoga z serii Individual. Informacje te są potrzebne do stworzenia komputerowego projektu wstępnego. Gdy klient zaakceptuje projekt, poszczególne deski z podłogi wycina się za pomocą specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają perfekcyjne dopasowanie wszystkich elementów.

W kolejnych etapach produkcji deski są dobarwiane, szczotkowane, lakierowane lub olejowane zgodnie z preferencjami klienta. Podłoga dostarczana jest na inwestycję w tzw. pakiecie obsługowym – Ever Home dostarcza plan pomieszczenia z wyrysowanymi poszczególnymi elementami. Wszystkie deski są ponumerowane i mają dokładnie wyznaczoną lokalizację. Sam montaż podłogi jest dość prosty – przypomina układanie puzzli.

Podłogi z serii Individual są dostępne w naturalnych wybarwieniach – brązach, bielach, szarościach. Można je poddawać renowacji jak każdą podłogę drewnianą. Deski są lite, wykonane z drewna dębu lub jesionu.

Dane techniczne:

  • Szerokość jest kształtowana i zależy od głębokości wycięcia, minimalna wynosi 120-130 mm, maksymalna – od 200 mm
  • Długość: minimalna – 1600 mm, maksymalna – 2200 mm
  • Cena: od 85 euro/m2 za deskę surową

Data dodania: 01.03.2013