Na rynku pojawiła się nowa kolekcja paneli laminowanych marki Wineo, Marena V2. Podłogi z tej linii do złudzenia przypominają naturalny, dębowy materiał.

Panele laminowane z kolekcji Marena V2 to połączenie nowoczesnych technologii i ciekawego wzornictwa. Ze względu na specyficzną strukturę powierzchni – synchron, który odzwierciedla naturalne usłojenie i fakturę dębu, wyglądają niemal jak prawdziwe drewno. Efekt autentyczności wzmacnia zastosowanie dwustronnej V-fugi umieszczonej na dłuższych bokach. Zabieg ten sprawia, że ułożone panele z wyglądu przypominają podłogę z litego drewna.

Naturalny wygląd to jednak nie jedyna zaleta paneli z nowej kolekcji Maren V2. W jej skład wchodzi dwanaście wzorów, występują one w całym przekroju kolorystycznym – od bieli i jasnych odcieni, poprzez tradycyjne brązy i nowoczesne szarości. Dostępne są też wybarwienia ciemne, takie jak antracyt i głęboki brąz.

Dąb tyrolski biały, Dąb szampański czy Dąb tyrolski creme mogą sprawdzić się w chłodnych, nowoczesnych wnętrzach, jak i przytulnych, romantycznych sypialniach. Jasne odcienie ożywią i powiększą optycznie małe i wąskie pomieszczenia. Z kolei ciepłe odcienie, jak Dąb tyrolski, Dąb tyrolski miodowy, Dąb tyrolski bronze to propozycja odpowiednia do klasycznie urządzonych mieszkań lub tych stylizowanych na rustykalne klimaty. Ciemne i mocne dekory – Dąb tyrolski antracyt, Dąb tyrolski orzechowy oraz Dąb tyrolski mokka, a także modne szarości – Dąb zamkowy, Dąb tyrolski srebrny i Dąb srebrzysty dobrze będą wyglądać w inimalistycznych wnętrzach.

Parametry techniczne:

– Montaż: bezklejowy CONNECT

– Wymiary : 1380 x 192 mm

– Grubość panela: 8 mm

– Odporność na ścieranie: AC 4 (EN 13329, Załącznik E)

– Struktura: powierzchnia synchron

– Montaż: bezklejowy – LocTec

– Płyta nośna: Aqua-Protect®

– Klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych: 23, mocno obciążone (wg DIN EN 13329)

– Klasa użyteczności w pomieszczeniach publicznych: 32, średnio obciążone (wg DIN EN 13329)

– Gwarancja w pomieszczeniach mieszkalnych: dożywotnia na stabilność produktu i połączenie, 25 lat na przetarcia

– Cena detaliczna: 105,90 zł/m2/brutto

Data dodania: 27.05.2013