Niemiecki producent laminowanych paneli podłogowych WITEX wyszedł naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów – jego najnowszy produkt to maty wyciszające o dwóch grubościach.

Domowe pielesze

Gwar ulic, szum pędzących samochodów, hałas sprzętów elektronicznych oraz odgłosy rozmawiających przechodniów i bawiących się dzieci są Ci znane, co więcej – spędzają Ci sen z powiek? Godnym uwagi pomysłem na rozwiązanie tego problemu są maty wyciszające firmy WITEX. Produkt jest wykonany w dwóch wariantach – Sound-Protect Eco Plus i Sound-Protect Eco Profi. Co więcej, producent stworzył swój produkt z materiałów przyjaznych środowisku.

Konkretnie i atrakcyjnie

W ostatnich latach laminowane panele podłogowe cieszą się ogromną popularnością. Nie tylko dzięki atrakcyjnym cenom, łatwości montażu, ale także dzięki różnorodności dekorów. Producent oferuje panele zarówno imitujące naturalne drewno, ale też niestandardowe materiały, takie jak len, blacha czy trzcina. Jedyną wadą tego materiału był – do niedawna – element akustyki i związany z nim charakterystyczny, pusty stukot towarzyszący krokom.

(eko)właściwości

Maty wyciszające firmy WITEX mogą być stosowanie na ogrzewaniu podłogowym, jak również mogą być one wykorzystane pod dowolnie wybranymi panelami tejże firmy.

Data dodania: 05.11.2012