Kolekcja podłóg warstwowych DECO LINE firmy DLH Poland to połączenie trwałości i odporności z oryginalnym designem. Podłogi mają wyróżniać się naturalnym wyglądem, nasyconą kolorystyką oraz unikalnym wzornictwem.

Różnorodność faktur

Podłogi z kolekcji DECO LINE występują w dwóch selekcjach: Elegance i Classic. Seria Elegance to propozycja dla klientów, którzy preferują jednolite powierzchnie. Cechuje ją brak znaczących różnic tonalnych oraz nierówności czy przebarwień. Linia Classic natomiast charakteryzuje się naturalną fakturą, bogatą kolorystyką oraz naturalnymi, jasnymi i ciemnymi sękami, dodającymi podłodze charakteru.

Kolor dla każdego

Wszystkie podłogi z kolekcji DECO LINE dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, obejmującej wykończenia nowoczesne, takie jak Alaska, Grey Pearl czy Vanila. Te odcienie sprawdzają się we wnętrzach modernistycznych lub zaaranżowanych w stylu skandynawskim. Nie brakuje także rozwiązań tradycyjnych o ciepłym odcieniu, np. Honey, Sahara oraz Whisky, które pasują do klasycznych pomieszczeń. W ofercie firmy znajdują się także inne odcienie, takie jak mahoniowy Red Canyon, cynamonowy Liguria czy przydymiony Dark.

Solidne wykonanie

Stabilność podłóg DECO LINE zawdzięcza warstwowej budowie. Czteromilimetrowa wierzchnia część podłogi wykonana jest z drewna dębowego, pokrytego pięcioma warstwami lakieru utwardzanego promieniami UV, co czyni ją odporną na ścieranie. Estetykę z kolei zapewniają jej procesy szczotkowania, fazowania i dobarwiania.

Z dbałością o ekologię

Przyznany certyfikat FSC potwierdza, że drewno pochodzące z terenów warmińsko-mazurskich, z którego produkowane są podłogi DLH jest pozyskiwane w oparciu o zasady odpowiedzialnego i zrównoważonego gospodarowania zasobami leśnymi.

[ALN]

Data dodania: 29.05.2015