Wybór koloru farby do wnętrza nigdy wcześniej nie był tak prosty. Marka Dekoral przygotowała aplikację do wizualizacji mieszkania w nowych barwach. Innowacyjny Wizualizer 2.0 to prawdziwa rewolucja w malowaniu ścian. Jak działa?

Najnowsza aplikacja marki Dekoral łączy w sobie kilka praktycznych funkcji. Gwarantuje użytkownikowi dostęp do wszystkich kolorów z palety Dekoral, Dekoral Fashion i Dekoral Color System. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest możliwość identyfikacji kolorów – wystarczy, że zrobimy zdjęcie interesującej nas barwie i wgramy je do aplikacji, by już po chwili otrzymać informację, jaki to odcień w paletach Dekoral. Wizualizer 2.0 po wybraniu barwy identyfikuje dostępną farbę, a wbudowany kalkulator pomaga obliczyć, jaka jest niezbędna ilość emulsji do pomalowania danego pomieszczenia. Program przygotowuje także listę zakupów, którą możemy zabrać ze sobą do sklepu.

Dzięki innowacyjnej technologii w programie powstają wyjątkowo realistyczne wizualizacje, uwzględniające – światło i cienie na ścianach. To najłatwiejszy sposób, by sprawdzić, jak dane barwy prezentują się na ścianie. Wystarczy tylko załadować zdjęcie i uruchomić aplikację, by już po chwili móc zobaczyć zupełnie odmienione wnętrze. Dzięki zastosowaniu technologii Responsive Web Design, z aplikacji można korzystać swobodnie zarówno na komputerze stacjonarnym, tablecie, jak i smartfonie. Jej obsługa jest bardzo intuicyjna, a gotowe projekty możemy zapisać na własnym koncie, by później móc do nich powrócić, lub podzielić się nimi z innymi.

Aplikacja Wizualizer 2.0 dostępna jest w serwisie wnętrzarskim Koloriwnetrze.pl. Znajdziemy ją także na stronach marek Dekoral (www.dekoral.pl) i Dekoral Fashion (www.dekoralfashion.pl).

Data dodania: 22.04.2014