Wraz z początkiem października wystartował konkurs na stworzenie nowej koncepcji pijalni wedlowskiej czekolady. Inicjatywa skierowana jest do architektów, projektantów wnętrz oraz studentów związanych z tymi zawodami. Partnerem konkursu został producent ręcznie postarzanych podłóg drewnianych Jean Marc Artisan.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu sali głównej lokalu należącego do firmy Wedel wraz częścią barową i czekoladowym sklepem oraz łazienki dla gości. W konkursie oprócz projektantów i architektów udział mogą wziąć również studenci, którzy zamierzają związać swoją przyszłość z tym kierunkiem. Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać co najmniej 7 plików graficznych koncepcji wnętrza: rzut, przekrój pionowy oraz 5 wizualizacji. Na laureatów czeka jedna z dwóch nagród pieniężnych: główna wynosi 10 tys. zł. i dodatkowa – 6 tys. zł. Prace konkursowe należy zgłaszać do 31 grudnia 2013 r.

W zaproponowanym projekcie powinien się także znaleźć jeden z produktów oferowanych przez partnerów inicjatywy. Jednym z nich jest Jean Marc Artisan. To nowa marka, dopiero debiutująca na naszym rynku. W jej ofercie znajdują się podłogi warstwowe, które są ręcznie postarzane.

Nie powinna nas jednak zmylić powierzchowność produktów Jean Marc Artisan. Są to deski warstwowe wytworzone za pomocą nowoczesnych technologii. Co niezwykłe – ich każda warstwa to szlachetne drewno dębowe.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Data dodania: 13.10.2013