Niemiecki producent Witex stworzył system modułowy Active Wall, który umożliwia montaż laminowanych paneli podłogowych… na ścianie.

Profile do montażu Active Wall pozwalają na stosowanie na ścianie wszystkich laminowanych paneli podłogowych dostępnych w ofercie firmy Witex. Jest to możliwe dzięki stabilnym, aluminiowym szynom, które stanowią również element mocujący dla różnego rodzaju akcesoriów.

Źródło: Witex

Autem Active Wall jest prosty montaż: wystarczy wybrać odpowiednią szynę i umieścić na niej panele podłogowe w preferowanych kolorach. Narożniki do łączenia szyn zamykających w rogach eliminują konieczność wykonywania cięć pod kątem.

Źródło: WitexŹródło: Witex

W ofercie dostępne są dwa systemy modułowe: 5,8-8 mm oraz 9,5-12 mm – dostosowane do różnych grubości podłóg.

Źródło: Witex

Możliwość zastosowania dowolnej kolekcji paneli podłogowych stwarza ogromne możliwości aranżacyjne – można zdecydować się na jeden wzór lub połączyć kilka kolekcji i stworzyć ciekawą mozaikę.

Źródło: Witex

Aranżację ściany według własnych preferencji może ułatwić także duży wybór dodatkowych akcesoriów – haczyków, zacisków półkowych, mocowań na telewizor. Dzięki czemu możemy umieścić na ścianie z paneli półki, haczyki na akcesoria kuchenne, wieszaki na ubrania itp.

Źródło: WitexŹródło: Witex

Data dodania: 05.05.2011