Dzieci z Domu Dziecka w Golance Dolnej będą mogły przeżyć niezapomniane wakacje, a to za sprawą pracowników Uzin Utz Polska i Uzin Polska Produkty Budowlane. 12 tygodni treningów i 9067 pokonanych kilometrów pozwoliło zebrać dla najmłodszych 4533 zł.

źródło: Uzin Utz Polska

Rywalizacja podzielona była na dwa etapy – na początku należało pobrać aplikację Endomondo na swój smartfon, zarejestrować się i dołączyć do znajomych UZIN Utz Polska oraz do akcji dla pracowników. Drugi etap polegał już na zmaganiach w następujących konkurencjach: bieganie, bieg na orientację, chodzenie, jazda konna, jazda na rolkach, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, kolarstwo stacjonarne, narciarstwo biegowe i zjazdowe, nordic walking, pływanie, snowboard, wędrowanie oraz chodzenie i bieg po bieżni. Najczęściej wybierano jogging, wędrówki, nordic walking i kolarstwo.

 

źródło: Uzin Utz Polska

Treningi odbywały się od 5 lutego do 30 kwietnia i podzielone zostały na dwie kategorie: kobiecą i męską. Każdy uczestnik otrzymał pas ledowy IronRun z kieszenią na smartfona, a zwyciężali ci, którzy do końca akcji pokonali największą liczbę kilometrów. Każdy z nich zamieniany był na 50 groszy przekazywany na szczytny cel.

W akcji wzięło udział 28 pracowników firmy, w tym 16 kobiet i 12 mężczyzn. Zebrano 4533,50 zł, a zwycięzcy udało się pokonać podczas biegania 1450,56 km.

Każdy sportowiec, nawet ten ćwiczący amatorsko uwielbia rywalizację. Jeśli działamy w słusznej sprawie, to motywacja do aktywności jest jeszcze większa – mówi Magdalena Remiszewska, product manager marki UZIN. – Jesteśmy bardzo dumni z naszej ekipy, dzięki której mogliśmy spełnić marzenia dzieci z domu dziecka. Z pewnością nie jest to ostatnia akcja, którą zorganizowaliśmy – podsumowuje.

[KK]

Data dodania: 28.05.2019