Marka My Way Paradyż Group wprowadziła na rynek nową, ekologiczną kolekcję płytek FIT. Hasłem przewodnim kampanii jest zwrot „Wyraź siebie”.

Podążając za najnowszymi trendami tegoroczne kolekcje marki My Way Paradyż Group w formacie 32,5 x 97,7 cm – Nomada/Nomad, Arenaria/Arenario oraz Armonies/Armoni odzwierciedlają piękno naturalnych kamieni, takich jak piaskowce i marmury. Każda z prezentowanych kolekcji ma inny charakter – od minimalistycznej klasyki, przez tradycyjne inspiracje po wyrafinowaną elegancję.

Płytki FIT mają 7,2 mm grubości. Wykonane w technologii FIT charakteryzują się, pomimo niewielkiej grubości, doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi i jakościowymi.

Aby uzyskać efekt odwzorowania naturalnego kamienia zastosowane zostały technologie – druku tradycyjnego Rotocolor oraz cyfrowego, w niektórych kolekcjach łączą się one ze sobą. Dzięki temu płytki odwzorowują naturalny kamień, nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Nomada/Nomad

To ekskluzywna kolekcja dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesny, prosty styl. Przy jej tworzeniu inspirowano się kilkoma rodzajami marmuru. Dzięki tej różnorodności poszczególne elementy kolekcji można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Płytki dostępne są w trzech odcieniach kolorystycznych: bianco, crema, ochra.

Arenaria/Arenario

Do stworzenia tej kolekcji inspiracją był piaskowiec Arenaria Siciliana. Arenaria/Arenario to propozycja minimalistyczna i oszczędna w kolorach. Występuje w dwóch rodzajach powierzchni – satynowej i błyszczącej. Różnorodna grafika płytek łączy w sobie dwa skrajne kolory – szary i złoty brąz. W kolekcji dużą rolę odgrywają inserta, które posiadają zdobienia na powierzchni błyszczącej jak i matowej.

Armonies/Armoni

Kolekcja występuje w dwóch, tradycyjnych wariantach kolorystycznych – bianco i brown, które w połączeniu z motywami floralnymi nadają wnętrzu elegancji w stonowanej i spokojnej kolorystyce. Elementy dekoracyjne w postaci długich reliefowych listew w formacie 10×97,7 oraz 4×97,7 cm.

Data dodania: 28.03.2012