Jeśli chcesz stać się posiadaczem jedenastu profesjonalnych elektronarzędzi firmy Bosch do 15 grudnia odwiedź stronę tego producenta i wybierz zestaw narzędzi, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, testuj go i zdobądź na własność.

1 października rozpoczęła się akcja „Zwycięska jedenastka Bosch Profi”, podczas trwania której profesjonaliści będą mogli stworzyć swoją „drużynę marzeń” złożoną z jedenastu elektronarzędzi niebieskiej linii Bosch, a następnie przetestować ją.

W trakcie typowania „zwycięskiej jedenastki” profesjonaliści mogą przypisywać poszczególnym narzędziom pozycje na boisku – i tak np. gwoździarka może być napastnikiem, wyrzynarka obrońcą, a młot „stanąć” na bramce.

Aby wziąć udział w testach należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.bosch-pt.pl/profesjonalny. Akcja podzielona jest na etapy, a każdy etap składa się z dwóch części, w których uczestnicy wykonują zadania konkursowe.

W pierwszej części etapu zadanie konkursowe polega na kompletnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego wraz z udzieleniem odpowiedzi na pytanie opisowe. Na tej podstawie organizator wyłoni osoby, które będą brały udział w drugiej części etapu, czyli w testach. Testerzy będą używać dostarczonych przez firmę Bosch narzędzi, a w ramach zadania konkursowego przygotowywać pisemne opinie na ich temat. Są także zobowiązani do wykonywania i dostarczenia organizatorowi dokumentacji zdjęciowej oraz filmowej przeprowadzonych testów utrwalonej na płycie kompaktowej.

Testerzy, którzy wykonają te zadania otrzymają w nagrodę narzędzia, których używali.

Akcja testów organizowana jest w ramach programu Bosch ProTeam, w którym od 2009 roku profesjonalni użytkownicy mogą zgłaszać się do testów elektronarzędzi niebieskiej linii Bosch, a następnie dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi fachowcami.

Akcja „Zwycięska jedenastka Bosch Profi” potrwa do 15 grudnia.

Data dodania: 08.10.2010