Designflooring jest wiodącym na rynku dostawcą winylowych pokryć podłogowych LVT, obecnie dostępnych również w Polsce. Firma zajmuje się tworzeniem pięknych podłóg już od 40 lat. Dostarcza pokrycia podłogowe zarówno do zastosowań domowych jak i komercyjnych oferując ponad 150 wyjątkowych produktów.

Czym jest LVT?

LVT (ang. Luxury Vinyl Tile) oznacza luksusowe płytki winylowe, które doskonale odwzorowują naturalny wygląd oraz fakturę prawdziwego drewna i kamienia, ale nie posiadają żadnych wad tych materiałów i stanowią wyjątkowo odporne pokrycia podłogowe, dzięki wielowarstwowej budowie.

LVT dostarczane są w postaci pojedynczych desek i płytek i mają szereg zalet, których brakuje naturalnym materiałom takim jak drewno czy ceramika:

Grubość produktów z kolekcji Designflooring mieści się w zakresie od 2 mm do 3 mm, przy czym elementy podłogi przyklejane są do wylewki za pomocą dedykowanego kleju. LVT to profesjonalny produkt, który wymaga instalacji włącznie przez znającego się na rzeczy instalatora podłóg; nie nadaje się on do samodzielnego montażu, ponieważ warunkiem koniecznym jest aby wylewka pod instalację podłogi była idealna. Firma oferuje swoim nowym partnerom szkolenia w tym zakresie.

Czym jest Designflooring?

Wykorzystując paski dekoracyjne można uzyskać efekt fugi pomiędzy płytkami o wzorze kamienia. Mogą one być również zastosowane jako elementy wyznaczające strefy w pomieszczeniu lub podkreślające konkretne elementy danego pomieszczenia. Dekoracyjne bordiury stanowią dodatkowy komponent wystroju w postaci charakterystycznego szczegółu na podłodze, a wszystko to w przystępnej cenie.

Gdzie można zobaczyć produkty Designflooring?

Na terenie Polski został wykonany już szereg instalacji zarówno w przestrzeniach komercyjnych jak i w domach prywatnych. Instalacje komercyjne obejmują między innymi : 800m² kolekcja Art Select oraz Van Gogh w Hotelu Arłamów, 60 m² w sklepie odzieżowym Francoise w Reszowie czy 220 m² w klubie Pure Fitness w Warszawie.

Parkiet Designflooring doskonale prezentuje się także w jednej z instalacji, w domu prywatnym w miejscowości Rudnik nad Sanem: olśniewającej otwartej przestrzeni o powierzchni 120 m² obejmującej hal, jadalnię, salon oraz kuchnię, która została wyposażona w podłogi z wysoko cenionej linii Art Select.

Pełne informacje o produktach dostępne są na stronie www.designflooring.pl wraz z danymi technicznymi każdej linii podłóg oraz szczegółowymi informacjami na temat ich konserwacji i instalacji.

Firma poszukuje nowych partnerów z branży pokryć podłogowych, którzy chcieliby podjąć  współpracę w zakresie sprzedaży produktów marki Designfloorng. Szczegółowych informacji udziela Konrad Tenczyński, dyrektor ds. handlowych pod numerem telefonu: 600 180 555 lub adresem e-mail: konrad.tenczynski@designflooring.com.

Data dodania: 30.09.2014