Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko i designerzy nie mają wam do zaproponowania absolutnie nic nowego i świeżego, przedstawiamy niebanalny stolik kawowy, który… wyrasta wprost z dywanu.

Projektant Alessandro Isola słusznie nazwał swoją pracę stumble upon, czyli natknąć się. Na pierwszy rzut oka, przypomina ona bowiem dywan z jednym z rogów wywiniętym ku górze, zaskakując każdego swoim przeznaczeniem.

Tego rodzaju zagięcia czy fałdy irytują każdego z nas powodując, że chcemy je natychmiast wyprostować. Tym razem stały się inspiracją do stworzenia niezwykłego mebla, który przyciąga uwagę tuż po przekroczeniu progu pokoju. Wielu z nas z pewnością będzie chciało poprawić tę niedoskonałość, zanim zda sobie sprawę, że w rzeczywistości to pomysłowy stolik.

Nietypowy i designerski stolik kawowy projektu Isola jest niezwykle elegancki. Ma błyszczącą powierzchnię, na której można z powodzeniem umieścić różne przedmioty. Każdy z rogów dywanu może zostać zagięty w dowolny sposób – tworząc codziennie inną aranżację. Polerowana część stolika ciekawie kontrastuje z puszystym dywanem. Designerski przedmiot nada każdemu wnętrzu indywidualny charakter

Data dodania: 06.08.2014