Branża podłogowa stale się rozwija. Na rynku pojawiają się nowi gracze. Jednym z nich jest legnicki salon A&A Studio Project. Firma działa od kilku lat na rynku wykładzin obiektowych, jednak otwarcie nowego salonu sprzedaży gwarantuje dotarcie z ofertą do inwestorów indywidualnych. Nowy obiekt nie powstałby bez produktów marki UZIN.

Pomimo kilkuletniego funkcjonowania w branży podłogowej, Studio A&A dopiero od roku posiada własny salon. Na powierzchni 70 mkw oferowany jest pełen asortyment podłóg oraz chemii podłogowej skierowany do klientów indywidualnych.

Studio A&A oferuje produkty uznanych i sprawdzonych marek. Tylko w taki sposób możliwe jest osiągnięcie oczekiwanego sukcesu w branży.

Czas na zmiany

Nowe miejsce sprzedaży wymagało prac remontowych. Naturalnie wykorzystano przy nich produkty marki UZIN. Jednym z nich był specjalistyczny grunt, który stosuje się wewnątrz pomieszczeń. Penetruje on bardzo dobrze podłoże, tworząc elastyczny film. Gwarantuje również bezpieczeństwo oraz poprawia przyczepność okładzin.

Znaczne ubytki podłoża wymagały użycia masy naprawczej. Ze względu na krótki czas schnięcia oraz właściwości fizyczne zastosowano masę reparacyjną UZIN NC 182. Dzięki wyjątkowej konsystencji produktu podłoże nie odwzorowuje się na cienkich wykładzinach, natomiast wspomniany krótki czas schnięcia minimalizuje przestoje. Zaledwie po godzinie od użycia masy naprawczej, możliwe jest ułożenie wykładziny na wcześniej szpachlowanej powierzchni.

Nowy salon podłogowy – remont z wykorzystaniem produktów UZIN

Źródło: Studio A&A

Sprawdzona jakość

Oprócz wymienionych produktów użyto również cementową masę niwelującą UZIN NC 150, która charakteryzuje się niską emisyjnością – EMICODE EC 1 R PLUS – i wysoką wytrzymałością. Wykazuje również znakomitą chłonność i łatwość obróbki powierzchni.

Następną fazą remontu było przyklejenie wykładzin.

Pierwszy z nich wyróżnia się bardzo wysoką siłą klejenia, oraz neutralnym zapachem. Jego wydajność i wytrzymałość spoiny klejowej sprawiają, że nadaje się on do najbardziej wymagających prac remontowych. Natomiast klej UZIN KE 66 przeciwdziała zmianie wymiarów wykładzin. Jest to możliwe dzięki włóknom tworzącym twardo-plastyczną gładką spoinę. Produkt nie zawiera rozpuszczalników.

Studio A&A jest obecnie jedynym w Legnicy dystrybutorem firmy UZIN oferującym obsługę klientów indywidualnych oraz inwestycyjnych.

Data dodania: 25.08.2015