Firma Designflooring przoduje w wiernym odtwarzaniu naturalnych materiałów i dbałości o szczegóły. To cechy, które wyróżniają ją na tle innych producentów podłóg i czynią wiodącym dostawcą luksusowych podłóg winylowych na świecie.

Najnowsza kolekcja parkietów jest odzwierciedleniem tych właśnie cech: pojedyncze małe deski, wyglądające jak ręcznie wykonane, o pięknych tonacjach kolorystycznych i 0,7mm warstwie ścieralnej, tworzące olśniewającą podłogę, która zachowuje nie tylko swój wygląd, ale również pozostałe właściwości przez lata.

Dzięki 0,7mm warstwie ścieralnej i grubości 3 mm, podłoga ta doskonale nadaje się zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Podłoga z parkietu w najjaśniejszym z oferowanych kolorów, Blond Oak (AP01), została w zeszłym roku położona w małym hotelu typu boutique w centrum Paryża. Przedstawiciele firmy Designflooring odwiedzili ten hotel ponownie, aby zobaczyć jak sprawuje się podłoga. Właściciel był nią zachwycony informując, że goście często mówią o „olśniewającej podłodze” w chwili, gdy przekraczają próg utrzymanego w stylu art deco hotelu i są naprawdę zdumieni, kiedy dowiadują się, że nie jest to prawdziwe drewno.

Parkiet Designflooring został wybrany, ponieważ spełnił wszystkie kryteria. Ostateczny efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania zarówno architekta, jak i właściciela. Na powierzchni 80m² zainstalowano wyłącznie podłogi Designflooring: parkiet Blond Oak (AP01), pełnowymiarowe deski Spring Oak (RL01), paski dekoracyjne oraz dodatkowy element wykonany na zamówienie, przedstawiający logo hotelu.

Designflooring oferuje cztery wzory parkietów. Blond Oak, Auburn Oak i Black Oak to małe pojedyncze deski, które mogą być układane w różnych stylach, tworząc efekt klasyczny bądź nowoczesny. Russet Oak to wstępnie zmontowany panel w stylu „shaker”, który nadaje oszałamiający wygląd każdej przestrzeni.

Pełne informacje o wszystkich produktach dostępne są na stronie www.designflooring.pl wraz z danymi technicznymi każdej linii podłóg oraz szczegółowymi informacjami na temat ich konserwacji i instalacji.

Firma Designflooring poszukuje nowych partnerów z branży pokryć podłogowych, którzy chcieliby podjąć współpracę w zakresie sprzedaży produktów marki Designfloorng.

 

Szczegółowych informacji udziela Konrad Tenczyński, dyrektor ds. handlowych pod numerem: 600 180 555 lub adresem e-mail: konrad.tenczynski@designflooring.com

 

Data dodania: 29.08.2014