Wnętrze projektowane przez firmę Kuhl Design Build z amerykańskiej Minnesoty to hołd złożony twórcom filmu “Piraci z Karaibów”. Masz ochotę na piracki rejs? Zajrzyj i przekonaj się jak taki krajobraz sprawdzi się w domu.

Firma Kuhl Design Build projektuje oryginalne, niebanalne i ciekawe wnętrza specjalnie na życzenie klienta. Aranżacje są bardzo różne – najnowszym dziełem studia jest piracka sypialnia.

Most linowy prowadzący do statku podłączony jest z celą. Stworzono ją, aby pomieścić złoczyńców, złodziei i niegrzecznych mieszkańców domu 🙂

Ściany ozdobione motywami morskimi sprawiają wrażenie krajobrazu obserwowanego z pokładu statku. Taki widok na co dzień z pewnością mógłby być bezcennym doznaniem dla miłośników morskich przygód.

Z sufitu zwisa lina, po której można zjechać prosto do łóżka. Bez wątpienia to pomysł na świetną i bezpieczną zabawę dla małego marynarza.

Drugie łóżko dla gości znajduje się na antresoli w kształcie pirackiej łajby z bocianim gniazdem, do której można się dostać tylko po drewnianym trapie z poręczami linowymi.

W wystroju pokoju znalazło się również miejsce na mostek sternika oraz zamkniętą celę dla jeńców.

To miejesce może przydać się szczególnie, gdy trzeba będzie uspokoić znajdującego się na “pokładzie” niegrzecznego kolegę lub koleżankę 🙂 Taka codzienna wspinaczka po linie to zapewne spory wysiłek, a w końcu każdy pirat powinien być odpowiednio wytrenowany. Cela zbudowana jest z dziesięciu ręcznie ociosanych drewnianych bali o dużej wytrzymałości. Mieści się w niej dodatkowe łóżko, z którego mogą skorzystać np. pokładowi goście.

Bok kadłuba udekorowany jest „armatami”. Służą one także jako otwory przez które można zajrzeć do środka. Spawane stalowe i niestandardowe drzwi nadają wnętrzu prawdziwie więzienną atmosferę. Prawda, że taki pokój rozbudza wyobraźnię?

Data dodania: 21.04.2011