Założyciel niemieckiej agencji kreatywnej – Studia Kippenberger, doradzającej m.in. koncernom Mercedes Benz, BMW, czy Intel, Chris Kippenberger, wystawił na sprzedaż jedyną w swoim rodzaju rezydencję wartą 1,2 mln euro. Mieszkanie położone jest w samym sercu Kreuzberg, najbardziej twórczej dzielnicy Berlina. To designerska perełka z windą dla samochodu.

Obiekt na otwartym planie, to doskonała przestrzeń życia i miejsca pracy z zewnętrznym tarasem z którego rozpościera się piękny widok na dzielnicę. Najbardziej unikalna w tym mieszkaniu jest jednak winda dla samochodu, która przynosi właściciela bezpośrednio na czwartą kondygnację, na której znajduje się mieszkanie.

Piękna rezydencja, o powierzchni ponad 200m2, jest wyposażona w duże okna, przez które wpada mnóstwo naturalnego światła. W mieszkaniu znajduje się wolnostojąca wanna w sypialni, kąciki zaaranżowane specjalnie dla gości, a nawet mała biblioteka.

Przestronny salon, oddzielony od reszty apartamentu szklanymi panelami, zdobi nowoczesny kominek i designerskie skórzane meble. To nowoczesne wnętrza, których minimalistyczny i monochromatyczny charakter podkreśla dekoracyjny beton, biel ścian i stylowe dodatki.

Data dodania: 12.09.2014