1 października br. Coniveo, dystrybutor markowych wykładzin podłogowych i akcesoriów podłogowych, otworzył nowoczesny magazyn w Warszawie. Znajdzie się w nim miejsce dla 80 ton materiałów, w tym m.in dla 30 tysięcy metrów kwadratowych wykładziny w rolkach i ponad 1000 opakowań zbiorczych płytek dywanowych.

Nowo otwarty magazyn Coniveo znajduje się w kompleksie budynków IOG CITY POINT w Warszawie przy ul. Matuszewskiego 14. Pomieści się w nim kilkadziesiąt ton materiałów różnego rodzaju. Tak duża powierzchnia magazynowa pozwoli firmie rozszerzyć ofertę o produkty dostępne po złożeniu zamówienie. Już teraz wiadomo, że do oferty Coniveo wejdzie wykładzina pętelkowa Enduro z serii Workstep. Produkt ten posiada właściwości antypoślizgowe, sprawdza się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

Otwarcie magazynu przyciągnęło wielu znakomitych gości

W nowym magazynie Coniveo umieści wszystkie swoje produkty. Na powierzchni 470 m2 znajdzie się 30 tysięcy m2 wykładzin z serii Workstep, Tarkett, płytki dywanowe, a także 4 tys. mat podłogowych oraz 6 tys. m2 wycieraczek.

Obsługa tak ogromnej powierzchni możliwa jest dzięki wykorzystaniu dedykowanego rozwiązania informacyjnego, które pozwala na sprawne prowadzenie procesu realizacji zamówień i monitorowanie stanu magazynu.

Data dodania: 08.10.2013