W dniach 12-15 lutego 2019 r. oczy branży podłogowej skierowane będą na zmagania parkieciarzy w kolejnej edycji Mistrzostw Europy Parkieciarzy w klasie OPEN. Zawody odbędą się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

M są doskonałą okazją do zaprezentowania sztuki parkieciarskiej na najwyższym europejski poziomie przez mistrzów z kraju i zagranicy oraz dzięki formule udziału Mistrz i Uczeń do zaprezentowania elementów kształcenia praktycznego.

Zadanie konkursowe polegać będzie na wykonaniu zaprojektowanego przez siebie wzoru. Preferowane są zespoły Mistrz + Uczeń. Organizatorzy nie wprowadzają ograniczeń wiekowych.

Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody. Udział jest bezpłatny, organizator pokrywa także koszt wyżywienia i zakwaterowania.

Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje data zgłoszenia.

Zgłoszenia należy składać mailowo na: biuro@parkieciarzepolscy.com.pl

Stowarzyszenie Parkieciarze Polsce i partnerzy branżowi przygotowują ciekawy program wydarzeń towarzyszących. Uczestnicy i goście będą mogli wziąć udział w prezentacjach produktów i technologii stosowanych w branży parkieciarskiej, poznać innowacyjne rozwiązania. Odbędą się także profesjonalne szkolenia dla rzeczoznawców oraz egzaminy zawodowe na czeladnika i mistrza parkieciarstwa.

Koordynacja – Dariusz Kozera +48 695 928 649, d.kozera@parkieciarzepolscu.com.pl

Egzaminy, zawodnicy, uczestnicy mistrzostw – Łukasz Kenio +48 608 474 652, kenio@kenio.com.pl

Data dodania: 08.10.2018

12.02.2019 / Poznań