Producent farb wprowadza nową, szybkoschnącą lakierobejcę, która ma stanowić ochronę i dekorację drewnianych powierzchni. To Tikkurila Valtti Plus Complete, dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.


Tikkurila została niedawno wyróżniona tytułem „Złoty Laur Konsumenta 2019” w kategorii „Impregnaty oraz lakiery do drewna”. Teraz proponuje lakierobejcę przeznaczoną do impregnacji m.in. fasad, ogrodzeń, mebli ogrodowych czy altan. Produkty tego typu stosuje się w celu zabezpieczenia powierzchni przed wilgocią, słońcem, wahaniem temperatury, a nawet powstawaniem grzybów pleśniowych.

 

źródło: Tikkurila

Produkt powstał na bazie trzech różnych żywic (Triple Resin System), których zadaniem jest niedopuszczanie wody i wilgoci, chronienie przed pękaniem i łuszczeniem oraz uszczelnianie i wypełnianie mikropęknięć. Szybkoschnąca formuła umożliwia ochronę drewna już godzinę po aplikacji.

Lakierobejca występuje w kolorze klasycznej bieli i czerni, popielatej szarości, jasnym odcieniu sosny, dębu, teku oraz jaśniejszych barw, takich jak orzech czy palisander.

 

źródło: Tikkurila

[KK]

Data dodania: 19.03.2019