Dostępne w Polsce, dystrybuowane od kilkunastu lat przez firmę Coniveo, wykładziny w rolce i płytce TecSOM będą znów produkowane. Francuski producent wykładzin dywanowych podpisał również duży kontrakt z chińskim dystrybutorem Kaili Carpet.

Produkcja w fabryce TecSOM została wznowiona po rocznej przerwie. Podpisany z Kaili Carpet kontrakt zapewni firmie udział w nowym i ogromnym rynku.

Kontrakt o wartości 13 milionów euro został podpisany we francuskim mieście Sedan, w obecności przedstawicieli firm należących do branży wykładzin obiektowych z całego świata, m.in. Indii, Irlandii, Ukrainy, Rosji, Włoch, Francji oraz Polski. Polskiego dystrybutora, firmę Coniveo, reprezentowali: Tomasz Urbański, prezes firmy Coniveo, Jarosław Michalak, dyrektor działu handlowego oraz Sebastian Margalski, dyrektor ds. rozwoju.

Strategiczne partnerstwo z chińskim partnerem będzie miało również korzystny wpływ na dystrybutorów i klientów TecSOM w Europie.

Wykładziny dywanowe TecSOM są dostępne w Polsce dzięki Coniveo od kilkunastu lat. Posiadają jeden z najlepszych spodów winylowych, zapewniający dużą stabilność podłoża. Atutem oferty jest też kilkanaście wzorków płytek dywanowych i wykładzin w rolce oraz to, że można zamówić produkt z dowolnie zaprojektowanym przez siebie wzorem.

Data dodania: 21.10.2014