Grupa Paradyż uruchomiła sklep internetowy, dzięki któremu każdy w wygodny i bezpieczny sposób będzie mógł dokonywać zakupów wybranych kolekcji płytek ceramicznych.

Projekt serwisu: sklep.paradyz.com został oparty na innowacyjnych rozwiązaniach, które gwarantują kompleksową obsługę. Wyszukiwarka produktów pozwala na szybkie odnalezienie konkretnych pozycji według określonych kryteriów i wybór najkorzystniejszego rozwiązania aranżacyjnego. Ilość potrzebnych do wykończenia wnętrza materiałów pomoże obliczyć zaawansowany kalkulator płytek. A usługa projektowania on-line pozwoli na zdalne zaprojektowanie wybranego pomieszczenia przez wykwalifikowanego projektanta Grupy Paradyż, zgodnie z wytycznymi klienta. Użytkownicy serwisu mogą także skorzystać z kompleksowego działu porad m.in. na temat parametrów technologicznych płytek do konkretnego pomieszczenia, ich montażu oraz późniejszego użytkowania.

Korzystanie z e-sklepu Grupy Paradyż gwarantuje bezpieczny i pewny zakup towaru bezpośrednio od producenta. Po dokonaniu ostatecznego wyboru i wskazaniu jednej z wielu metod płatności, zamówienie zostanie przygotowane do odbioru przez kuriera w ciągu 3 dni. Istnieje również możliwość wniesienia asortymentu bezpośrednio do domu klienta za dodatkową opłatą. Co ważne, zakupione płytki objęte są 5-letnią gwarancją.

Data dodania: 30.07.2014