Egibi – dystrybutor podłóg winylowych zza naszej południowej granicy – pojawił się z ofertą na polskim rynku. Działająca dotychczas prężenie w Czechach i Słowacji firma, oferuje panele winylowe o ciekawym designie i w przystępnej cenie.

Panele winylowe na dobre zadomowiły się w naszej wnętrzarskiej rzeczywistości. Mają coraz więcej zwolenników i trudno się temu dziwić – są praktyczne i wiernie odwzorowują naturalne materiały.

Dzięki wodoodporności i wytrzymałości ten rodzaj podłóg chętnie wybierany jest nie tylko do przestrzeni domowych, ale i  komercyjnych.

Kanadyjska oferta… Czechów

Egibi ma w swojej ofercie kilka kolekcji paneli winylowych. Najpopularniejsza i najliczniejsza, jeśli chodzi o dekory, jest seria Candian Design. Panele o długości 123 i szerokości 18 cm mają zintegrowany podkład. Ich grubość z podkładem to 5 mm. Nadają się zarówno do wnętrz prywatnych, jak i użyteczności publicznej. Można je stosować na wodne ogrzewanie podłogowe. Kolekcja Candian Design liczy 11 dekorów, które są inspirowane kanadyjską przyrodą. Ich nazwy nawiązują do miast kraju kojarzonego z klonowym liściem.

Inną popularną serią Egibi jest Canadian Design Herringbone, czyli panele winylowe ze zintegrowanym podkładem w formacie jodełki. Podobnie jak pełnowymiarowa kolekcja ich grubość wynosi 5 mm, a format to zgrabne 625 x 125 mm. W ramach tej kolekcji występuje jednak tylko jeden kolor. Egibi Canadian Design Herringbone Jagendorf  to jasna podłoga, imitująca drewno o surowym wykończeniu.

W ofercie Czechów znajdziemy także kolekcję Candian Premium Design z trzema wariantami paneli. W tym przypadku grubość poszczególnych paneli ze zintegrowanym podkładem jest nieco większa i wynosi 5,5 mm. Różnią się też formatem – mają 119 cm długości przy imponującej szerokości prawie 23 cm (228 mm).

Oprócz tych trzech „drewnianych” kolekcji Egibi ma w swojej ofercie także Rocky Line, czyli dwa dekory imitujące kamień. Panele te mają format płytki – 606 x 303 mm i grubość 5,2 mm z podkładem.

Dobry design i trwałość

Panele te nadają się do montażu na pływająco – to jest bez użycia kleju i nie wymagają stosowania dodatkowych podkładów. Wszystkie kolekcje mają mikrofazę na wszystkich czterech bokach. Producent ofertuje na nie 20 lat gwarancji w przypadku zastosowań domowych oraz 15 lat w przypadku użytku komercyjnego.

Data dodania: 19.01.2024