We wrześniu tego roku na rynek trafi nowa kolekcja Quick-Step – Majestic. Pojawienie się nowych paneli zbiega się z otwarciem zaawansowanej technologicznie nowej linii produkcyjnej firmy UNILIN.

Wdrożenie innowacyjnego i zmodernizowanego procesu produkcyjnego, pozwoliło marce Quick-Step na stworzenie nowych – wyróżniajacych się dużym rozmiarem – paneli laminowanych Majestic.

Naturalne piękno

Przy produkcji tego laminatu, firma UNILIN wykorzystała tę samą technologię, co w kolekcji Quick-Step Impressive. Dzięki nowoczesnej metodzie fazowania panele doskonale imitują drewniane deski.

Panele charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie, są odporne na wodę i zarysowania. Ponadto Majestic wyposażony jest w opatentowany system Uniclic, umożliwiający szybkie i łatwe mocowanie podłogi.

Nowoczesny proces produkcji

Poprzez wprowadzenie nowoczesnych technologii, linia produkcyjna w dużym stopniu funkcjonuje w oparciu o automatyzację i elektroniczne przesyłanie danych. Całą produkcją steruje komputer, który przypisuje zlecenia dla operatorów produkcji za pośrednictwem wyświetlaczy elektronicznych.

Dzięki zmodernizowanej linii produkcyjnej Majestic spełnia rygorystyczne normy jakościowe Quick-Step.

Laminaty Majestic o dużych rozmiarach (205 cm x 24 cm) będą dostępne w 10 niezwykłych dekorach: od vintage i reclaimed, po rustykalny i regularny.

[PAK]

Data dodania: 22.08.2016