Z połączenia uroku naturalnego kamienia z zaletami podłóg laminowanych powstała nowa, wyjątkowa kolekcja paneli stworzona przez renomowanego belgijskiego producenta podłóg klasy premium, Quick-Step. Ta ekscytująca nowość, nazwana linią Muse, zadebiutowała na rynku w czerwcu.

Muse to kolekcja paneli, która doskonale oddaje wygląd i strukturę naturalnego kamienia, betonu czy innych minerałów, jednocześnie zapewniając ciepło i wygodę użytkowania charakterystyczną dla laminatu. Wysoka jakość, różnorodność kolorystyczna oraz wyrafinowany design stanowią integralną część tej kolekcji. Panele z serii Muse nie tylko charakteryzują się odpornością na wilgoć i zarysowania, ale również wyróżniają się prostotą montażu.

 

Quick-Step Muse Beton Botaniczny MUS 5494

Quick-Step Muse Beton Botaniczny MUS 5494

Podłogi kamienne od dawna stanowią obiekt zachwytu zarówno pasjonatów projektowania wnętrz, jak i osób poszukujących nietypowych rozwiązań do swojego domu lub mieszkania. Jednakże, choć naturalny kamień emanuje niezaprzeczalnym pięknem, często bywa on trudny w utrzymaniu. Niektóre detergenty mogą wpływać negatywnie na jego wybarwienie, a brak ogrzewania podłogowego w pomieszczeniach może skutkować odczuwalnym chłodem, co może utrudniać codzienne użytkowanie.

 

Quick-Step Muse Terakota MUS 5490

Quick-Step Muse Terakota MUS 5490

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym na osiągnięcie efektu kamiennej podłogi bez obaw o wilgoć, plamy czy zarysowania, jest właśnie nowa kolekcja paneli laminowanych Muse. Te podłogi są inspirowane naturalnym pięknem surowców, oferują teksturę i wygląd kamienia w połączeniu z zaletami laminatu. Są one doskonałym wyborem do każdego rodzaju pomieszczenia, od sypialni i salonu, przez kuchnię, aż po przedpokój. Dostępne są w 11 różnych dekorach, w tym tradycyjnym bluestone, rustykanym piaskowcu i czystym wapieniu. Naturalny kamień doskonale komponuje się z różnymi stylami wystroju, a zwolennicy minimalistycznych czy eklektycznych aranżacji z pewnością znajdą coś dla siebie, w tym propozycje o wyglądzie betonu czy panele o surowym, wręcz brutalistycznym charakterze, które przypominają projekty Le Corbusiera.

 

Data dodania: 12.09.2023