Trudno oprzeć się zdjęciom astronomicznym, które pokazują mgławice, gwiezdny pył, barwne smugi w kosmosie – te niesamowite obrazy projektanci przenieśli na… dywany.

Sklepy Komfort poszerzyły właśnie asortyment produktów o dywany z motywem galaktycznym. Górują gwiezdne wzory i kolory inspirowane obserwacjami nieba. Projekty z kolekcji Alter State nie tylko zwracają uwagę ze względu na swą oryginalność, ale – co ciekawe – okazują się uniwersalne. Dobrze wkomponują się zarówno we wnętrza pokoju dziecka czy nastolatka, jak i w nowocześnie urządzonym salonie.

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w sklepach Komfort oraz w sklepie internetowym tej sieci. Na stronie komfort.pl możemy zobaczyć, jak dywan będzie prezentował się w wystylizowanym przez nas wnętrzu. Wystarczy kliknąć w opcję „Zobacz wizualizację podłogi” i wybrać interesujące nas wnętrze, następnie jego kolorystykę oraz podłogę, a następnie dywan. Po chwili mamy pełniejsze wyobrażenie swojej koncepcji. Wirtualna stylizacja okazuje się w tym względzie całkiem przydatnym narzędziem z punktu widzenia klienta. Zapewne niebawem dodana zostanie możliwość wirtualnej stylizacji wnętrza z nowymi „kosmicznymi” dywanami.

 W kolekcji dywanów Alter State, wykonanych z przędzy poliestrowej, mamy do wyboru trzy wzory i dwa rozmiary (oraz 165×236).

Cena zależy od preferowanej wielkości – 499zł za mniejszy w rozmiarze 130×185 cm lub 799zł za dywan w rozmiarze 165×236 cm.

Data dodania: 30.08.2013