Projektanci firmy Witex rozszerzyli kolekcję laminowanych paneli podłogowych Marena Maxi V2 o sześć nowych dekorów. Sześć dostępnych dotąd dębowych wzorów – Dąb strukturalny, Dąb Kahlua ciemny, Dąb Kahlua, Dąb Plateau, Dąb Michigan oraz Dąb Ontario wzbogaciły nowe, nieco egzotyczne wersje dębu – Dąb solny, Dąb zamkowy Natur, Dąb wybrzeża, Dąb szampański, Dąb orzechowy oraz Dąb Alaska.

W kolekcji odnajdziemy zarówno klasyczne propozycje, w jasnych odcieniach, jak również modne szarości oraz ciemne brązy. Dzięki temu z łatwością dobierzemy kolor do stylu i wyposażenia naszego domu.

O wyjątkowości kolekcji Marena Maxi V2 firmy Witex decyduje również wyczuwalna, szczotkowana struktura powierzchni typu Handscraped oraz dwustronna v-fuga, które sprawiają, że panele do złudzenia przypominają lite deski. Dodatkowo, wydłużony format panela, o wymiarach 1376 x 240 mm, podkreśla piękno naturalnych dekorów.

Panele o 8 mm grubości i klasie ścieralności AC4 charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i odpornością na zużycie, zaplamienia, a nawet kółka obrotowe. Z powodzeniem można je więc stosować w mocno obciążonych miejscach domu, takich jak korytarz. Dodatkowo, dzięki impregnowanym krawędziom, bezklejowemu montażowi Loc Tec i wodoodpornej płycie nośnej Aqua-Protect® laminowane panele podłogowe Marena Maxi V2 sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą, takich jak łazienka lub kuchnia. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nie będą się rozwarstwiały ani pęczniały pod wpływem wilgoci.

Atutem kolekcji jest również specjalna warstwa antystatyczna, która zmniejsza przyczepność brudu i pozwala na zachowanie nienagannej czystości. Codzienny komfort użytkowania podnieść można wzbogacając panele o ekologiczną matą wyciszającą Sound Protect Eco Plus, która nie tylko wyciszy podłogę, ale poprawi także system akustyczny całego wnętrza, eliminując pusty stukot raz na zawsze.

Data dodania: 06.02.2012