Firma Villeroy & Boch w pierwszym kwartale 2014 roku wchodzi na rynek podłogowy ze swoją pierwszą linią Flooring Line. Obejmie ona cztery kolekcje zawierające dwadzieścia dwa dekory.

Większość dekorów z tej linii nawiązuje do wyglądu drewna dębowego. Panele mają strukturę synchroniczną, w przypadku której rysunek drewna na dekorze pokrywa się z wytłoczeniami. W linii Villeroy & Boch Flooring Line pojawią się następujące kolekcje: Country (z rysunkiem widocznych sęków, pęknięć i słojów), Contemporary (spokojna elegancka kolorystyka), Heritage (dekory imitujące kamień i drewno) i Cosmopolitan (dekory będą różnić się w zależności od obszaru dystrybucji).

 

Źródło: Villeroy & Boch, Kolekcja Contemporary

Partnerem licencyjnym Villeroy & Boch jest koncern Swiss Krono Group. Laminowane podłogi będą produkowane w zakładach koncernu w Niemczech, Polsce, Rosji i Szwajcarii.

 

 

Wszystkie panele (z wyjątkiem tych imitujących kamień) mają czterostronną V-fugę. Można je montować na ogrzewaniu podłogowym, a do wszystkich dekorów oferowane są listwy przypodłogowe.

 

 

Data dodania: 21.01.2014