Czołowy polski producent kostki brukowej, firma Libet, poszerza swoją ofertę o nowy produkt. W jej asortymencie znalazła się designerska Kostka Tract o charakterystycznej pofałdowanej powierzchni.

Kostka Tract to jedna z tegorocznych nowości LIbetu. Zaprojektowała ją Magda Pasternak, absolwentka Wydziału Form Przemysłowych na krakowskiej ASP. Nowy produkt firmy Libet wchodzi w skład systemu sześciu prostokątnych kostek o różnej wielkości. Projektantka zapewnia, że sprawdzić się on zarówno na drogach i podjazdach, jak i tarasach.

Kostka Tract występuje w dwóch wersjach – dekoracyjnej Libet Decco oraz standardowej – Libet Classic. Pierwsza z nich oferowana jest w trzech wybarwieniach: ciepłym kasztanowym, pastello oraz chłodnym popielatym. Libet oferuje także kostki w eleganckim kolorze antracytowym, które nadzadzą szyku miejskim chodnikom, placom oraz ogrodowym alejkom.

Kostka Tract posiada nie tylko wiele zastosowań, ale według opisu producenta jest także niezwykle wytrzymała. Prostokąty wchodzące w skład systemu mają od 9 do 24 cm wysokości. Pozwala to układać urozmaicone i ciekawe stylistycznie nawierzchnie. 8 centymetrów grubości gwarantuje natomiasy odpowiednią wytrzymałość i zastosowanie również na przydomowych podjazdach.

Cena Kostki Tract to 70,11 zł /m2

Data dodania: 23.04.2013