Dębowe podłogi Chapel Parkiet zostały wyróżniona po raz drugi w tym roku. Po nagrodzie przyznanej podczas targów Domotex przyszedł czas na zaszczytny tytuł „Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Odkrycie Roku.

Tytuł „Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” przyznawany jest przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku.

Organizatorzy programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz piąty przeprowadzili badania rynkowe, których celem było określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych marek. Analizie poddano pozycję rynkową i siłę marki, jakość produktu czy usługi a także to, jakim zaufaniem darzą go konsumenci.

Wyróżnienie przyznane przez Forum Biznesu to już druga nagroda, którą w tym roku zdobyły podłogi Chapel Parket. W styczniu, podczas targów DOMOTEX 2014 – jednego z najważniejszych wydarzeń branży podłogowej na świecie, seria podłóg firmy Chapel Parket Polska zdobyła znak „Innovations@DOMOTEX”, przyznawany za najbardziej innowacyjne produkty wykonane z najwyższą starannością.

Data dodania: 11.04.2014