Witam, przeczytałem informację o żywicach na posadzki. Interesuje mnie czy jest dostępna przeźroczysta żywica? Chodzi mi o to by było widać przez nią wzór wylewki. Chciałbym też zatopić w niej metalowe elementy (śrubki, nakrętki itp). Czy to możliwe? Metal nie będzie reagował z żywicą?

W ofercie firmy ARTURO FLOORING jest dostępna transparentna żywica epoksydowa o symbolu EP-3350. Muszę jednak od razu zaznaczyć, iż jest to jeden z najbardziej wymagających produktów jeżeli chodzi o aplikację oferowanych przez producenta.

Co do metalowych elementów zatapianych w żywicy, to nie słyszałem o większych problemach z tym związanych (np. przy zatapianiu w żywicy monet czy biżuterii), jednak zawsze zaleca się przed przystąpieniem do wylewania żywicy przeprowadzenie próby.

Oczywiście konieczne jest bardzo dokładne odtłuszczenie zatapianych elementów. Efekty pracy profesjonalnej firmy mającej doświadczenie w tego typu realizacjach można zobaczyć na stronie www.facebook.com/OneLevel.eu

Data dodania: 28.10.2013

Info o ekspercie

Bartosz Grygorowicz - UZIN UTZ Polska

Bartosz Grygorowicz - UZIN UTZ Polska

Dyrektor handlowy UZIN UTZ Polska

Zadaj pytanie

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie BLUE OCEAN Artur Hankiewicz, ul. Św. Michała 73, 61-005 Poznań, NIP: 5732283388. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.