Kuchnia to dla większości z nas znacznie więcej niż miejsce do gotowania i jedzenia – to prawdziwe serce domu. Przedstawiamy rewolucyjne rozwiązanie, które sprawi, że zabije w naprawdę bardzo małych wnętrzach.

Właściciele małych wnętrz często borykają się z zakupem odpowiedznich mebli i sprzętów. Najwięcej problemów przysparza wyposażenie niedużych kuchni i aneksów kuchennych. Warto więc przyjrzeć się innowacyjnej propozycji francuskiej firmy Kitchoo, specjalizującej się w produkcji kompaktowych rozwiązań do kuchni i łazienki.

Jak przystało na produkt wyróżniony prestiżową nagrodą RedDot, Kitchen 1, to bardzo elegancki i funkcjonalny blok kuchenny, będący kwintesencją mebla kompaktowego, wydajnego i pozwalającego oszczędzić miejsce.  Lodówka z zamrażarką, zlew i pojemne szuflady z komorą na sztućce, kuchenka z dwoma indukcyjnymi palnikami oraz blat z naturalnego kamienia – wszystko to mieści się w niepozornej szafie o wymiarach 130 cm x 100 cm x 65 cm, zajmującej połowę standardowej kuchni! Opcjonalnie urządzenie może być również wyposażone w zmywarkę oraz okap.

To prosta i jednocześnie wyrafinowana konstrukcja, zmieniająca się za pomocą jednego kliknięcia – klapki wieczka – w pełni wyposażoną kuchnię. Z kolei, gdy urządzenie jest zamknięte przypomina wyglądem elegancką, nowoczesną szafę z gładkimi drzwiami bez uchwytów i funkcjonalnym blatem.

Kitchoo K1 jest zbudowana z drewna z lasów certyfikowanych PEFC i pokryta farbami o niskiej zawartości VOC. Jest to więc mebel ekologiczny. Producenci zadbali również o jego wysoką efektywność energetyczną – etykieta na wykorzystanych w niej urządzeniach informuje nas o klasie A+, co jest niezwykle ważne, szczególnie przy wyborze lodówki – która, jako jedyne urządzenie w domu podłączona jest do prądu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

K 1 dostępna jest w kolorze ciemnego dębu. Producenci oferują również możliwość wykonania urządzenia w niestandardowym kolorze. Koszt kompaktowego rozwiązania do kuchni to ok. 5000 Euro.

Data dodania: 15.05.2014