Prezentujemy wyjątkowe łóżko, dzięki któremu koszmar porannego i wieczornego ścielenia pryśnie jak bańka mydlana. Poznaj ZIP BED projektu Florida Smart Italian Design – łóżko, które doprowadzisz do porządku za pomocą jednego ruchu.

Nietypowe łóżko ZIP BED ma szansę zrewolucjonizować nasze poranki i wieczory – kołdra, poduszki oraz koc znikną i pojawią się w mgnieniu oka. A to wszystko dzięki zamkowi błyskawicznemu.

ZIP BED to część nowej kolekcji wyprodukowanej z tkanin EMMECIA FABRICS – łóżko ujęło nas swoją funkcjonalnością, designem oraz wysokiej jakości materiałami, z których zostało wykonane.

Nowatorskie łóżko w dotyku jest miękkie i delikatne, w całości obite materiałem. Wrażenie miękkości dodatkowo potęguje zaokrąglony kształt, który sprawia, że każdy śpioch na sam jego widok zaczyna ziewać.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania Zip Smart łóżko to można „ubierać” i „rozbierać” za pomocą jednego, prostego ruchu – ważną jego częścią jest bowiem zapinany na zamek błyskawiczny pokrowiec, który w razie potrzeby można zdjąć i wyprać.

Łóżko ma szerokość 240 cm, długość 220 cm i wysokość 83 cm. Materace dostępne są w dwóch wersjach: 180×200 cm oraz 160×200 cm.

ZIP BED można kupić w dwóch wersjach: z pokrowcem lub bez. W przypadku obu wersji można wybierać spośród trzynastu różnych odcieni zarówno w kombinacjach mono-, jak i dychromatycznych. Dostępne kolory: Bianco crema (biały), Testa di moro (czarny), Arancio (pomarańczowy), Viola (fiolet), Fuxia (fuksja), Viola scuro (ciemny fiolet), Nero (grafit), Blu (niebieski), Grigietto (szary), Crema (beżowy), Verde (zielony), Rosso (czerwony), Grigio antracite (ciemniejszy odcień szarości).

Łóżko będzie na pewno dostępne w sprzedaży we Włoszech, ceny na razie nie są znane. Niestety nie wiadomo też czy i kiedy produkt trafi na polski rynek.

 

Data dodania: 18.11.2010