Remont kuchni lub łazienki to bardzo duże wyzwanie głównie ze względu na konieczność skuwania płytek. Na szczęście tego zadania można uniknąć, sięgając po naklejki na płytki. To bardzo proste rozwiązanie, które w wielu przypadkach pozwala na szybką i efektowną metamorfozę kuchni lub łazienki.

Naklejki na płytki jako atrakcyjna forma dekoracji

Naklejki na płytki wykonane są z bardzo trwałego materiału, który gwarantuje, że sprawdzą się w takich wymagających przestrzeniach jak kuchnia czy łazienka. Dzięki wytrzymałym materiałom, z jakich wykonane są naklejki na płytki, świetną jakość mają także nadrukowane na nich wzory. Odbiorcy mogą być pewni doskonałego odwzorowania kolorów i ich ostrości. Ponadto, cienka i dobrze kryjąca powłoka o satynowym wykończeniu gwarantuje wysoki poziom elegancji tego typu dekoracji. Warto zaznaczyć, że takie ozdoby są odporne na brud, a do ich czyszczenia wystarczy mokra ściereczka.

Na czas, bez kurzu i wielkiego remontu

Nie da się ukryć, że remont często jest nie tylko wymagający, lecz także długotrwały i kosztowny. Możesz jednak uniknąć szukania ekipy glazurników, a następnie bardzo skomplikowanego procesu skuwania płytek i układania nowej warstwy. Jeśli zależy ci na metamorfozie kuchni, łazienki lub przedpokoju wykończonego kafelkami, sięgnij po naklejki. Znajdziesz je np. na stronie: https://pixers.pl/naklejki-na-kafelki. Dzięki nim w ciągu jednego popołudnia możesz całkowicie zmienić ścianę w kuchni. Naklejki na kafelki są pocięte na pojedyncze, samoprzylepne kwadraty lub prostokąty, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich precyzyjne dopasowanie. Najpopularniejsza wersja kafelka ma wymiary 15 × 15 cm i takiej wielkości są również te nalepki.

Naklejki na płytki – jak to działa?

Naklejki sprzedawane są najczęściej po 24 sztuki o wymiarach 15 × 15 cm. Elementy zestawu możesz komponować dowolnie, zgodnie z własnymi preferencjami. Bogactwo dostępnych wzorów daje ci tutaj wiele możliwości stworzenia indywidualnej aranżacji. Zaletą naklejek na płytki jest również to, że można je bez trudu nie tylko nakleić, lecz także odkleić. Nie musisz się już martwić, jeśli coś nierówno przykleisz albo po prostu zmienisz w trakcie montażu koncepcję ułożenia kafelków. Wystarczy, że odkleisz naklejkę i przykleisz ją w innym miejscu. Cała zmiana zajmie tylko kilka chwil.

Ogromne bogactwo wzorów

Jednym z najważniejszych atutów rozwiązania dekoracyjnego, jakim są naklejki na kafelki, jest bogactwo wzorów. Do wyboru masz ogromną ilość zestawów: od bardzo delikatnych, niemal białych kompozycji po wyraziste kombinacje inspirowane Hiszpanią i Meksykiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś miał w kuchni lub łazience stylizację przypominającą marokańskie zdobienia, kolorystykę boho lub motywy azulejos. To wszystko osiągniesz bez pomocy glazurnika oraz ogromnych kosztów samych płytek. Dzięki naklejkom niskim nakładem pracy i bez większych wydatków odświeżysz dane pomieszczenie.

Data dodania: 26.10.2020