12 stycznia firma Kronospan zorganizowała dla swoich klientów prezentację najnowszych produktów oraz narzędzi internetowych i wspomagających sprzedaż w poznańskim salonie Malta Trading.

Podczas prezentacji główni dystrybutorzy i partnerzy producenta mogli zapoznać się z nowościami w zakresie dekorów, nowych linii Brilliance Floor oraz My Style, a także strony internetowej www.kronoarena.pl i Aranżatora Wnętrz.

Pierwsza część prezentacji dotyczyła szeregu inwestycji i innowacji, których firma Kronospan dokonała w ostatnim czasie. Pojawiły się nowe struktury powierzchni, nowe kolekcje i dekory (w sumie ponad 50), a także nowy system łączenia paneli i fazowanie zewnętrznych krawędzi, czyli V fugi. W salonie miał miejsce premierowy pokaz kolekcji z innowacyjną możliwością łączenia wzorów w pary (równolegle lub szachownica). Nowością są również coraz popularniejsze na rynku białe listwy foliowane w różnych profilach do wykańczania niemal każdej podłogi.

Chroniony patentami nowy system łączenia paneli nosi nazwę 1click2go.W zamek ten wyposażone są panele z kolekcji BrillianceFloor i MyStyle, które szczegółowo opiszemy w dalszej części artykułu, a także nowe kolekcje podłóg laminowanych marki Krono Original.

Podczas spotkania klienci mogli zapoznać się także z możliwościami nowej strony internetowej marek Kronospan w Polsce www.kronoarena.pl oraz poznać możliwości Aranżatora Wnętrz.

Krono Arena to strona, na której są prezentowane najbardziej aktualne produkty wszystkich marek firmy Kronospan w Polsce. W ramach tej witryny funkcjonuje również Aranżator Wnętrz, który pomoże użytkownikowi stwierdzić, czy wybrany dekor podłogi będzie pasował do koloru ścian lub mebli.

Nowością Kronospan, w której firma pokłada spore nadzieje na sukces, są nowatorskie podłogi polimerowe HDD z kolekcji BrillianceFloor oraz My Style.

Dzięki zastosowaniu elastycznej powłoki polimerowej ewentualne zarysowania są „przezierne”, czyli mniej zauważalne, niż w przypadku zwykłych paneli laminowanych, gdzie rysa najczęściej widoczna jest w postaci białej „kreski” .

Drugą prezentowaną kolekcją była seria My Style, czyli jedyne podłogi w ofercie Kronospan posiadające zintegrowany podkład wyciszający oraz strukturę wysokiego połysku „high gloss”.

W panelach z serii My Style standardem jest zamek 1clic2go. Podłogi te najlepiej sprawdzą się w eleganckich oraz w nowoczesnych wnętrzach.

Data dodania: 20.01.2011