11 marca zakończyła się wiosenna edycja Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi.

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ odwiedziło 8147 osób. Nowoczesny obiekt zapewnił większy komfort zwiedzania i dał możliwość wystawcom odpowiedniego zaprezentowania ofert osobom poszukujących mieszkań, domów, kredytów hipotecznych czy też elementów wyposażenia wnętrz.

Możliwość wyboru wśród wielu ofert i dobrze zaprezentowane inwestycje spowodowały, że wielu zwiedzających mimo posiadanych preferencji co do wyboru miejsca zamieszkania, podejmowało rozmowy nie z jednym a wieloma deweloperami. Powodzeniem cieszyły się oferty banków i pośredników finansowych – do doradców Domu Kredytowego NOTUS partnera Targowego Kredytu Mieszkaniowego ustawiały się kolejki klientów, a stoiska prezentujące elementy wyposażenia wnętrz oblegane były przez osoby zainteresowane wykończeniem mieszkania lub domu.

 Tradycyjnie już, kilkaset osób uczestniczyło w organizowanych przez redNet Media bezpłatnych warsztatach „7 kroków do własnego M”. Nie brakowało również chętnych do podpatrzenia fachowców podczas warsztatów „Zrób to sam”, spróbowania zaaranżowania swojego „M” na makiecie czy nauczenia się udekorowania okien w oryginalny sposób.

Tytuł Przyjaznego Wystawcy marcowych Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Łodzi trafia do firmy Improfex Bakker Developer Investment, a wyróżnienia otrzymują: SGI Baltis Sp. z o.o. i Emerald Developmnt Sp. z o.o. 

Zwycięzcę w plebiscycie wybierają goście targowi, oceniając przygotowanie stoiska i jakość obsługi klienta.

Kolejne edycje targów redNet odbędą się 12 i 13 maja oraz 15 i 16 września.

 

Data dodania: 16.03.2012